Zimowe porządki

Jesień, a zima już szczególnie to trudny czas na utrzymywanie w domu porządku.

Dni są coraz krótsze, co nie zachęca to intensywnych prac porządkowych.

Naszym domowym obowiązkom nie sprzyja również pogoda. Suszenie prania musimy przenieść do łazienek, korytarzy czy piwnic, bo wilgotne i chłodne powietrze nie pozwala na suszenie prania na zewnątrz. Nie wietrzymy już tak dużo mieszkań i domów, bo ogrzewamy pomieszczenia. Na naszych oknach pojawia się również więcej brudu i zanieczyszczeń.

Aby jednak ten czas był przyjemny, a nasz dom piękny, czysty i uporządkowany warto pamiętać o kilku ważnych w tym czasie zadaniach.

Okna

Czyste i przejrzyste, szczególnie jesienią i zimą pozwolą by w Waszym domu zagościło więcej światła. Wiemy jakim utrapieniem może być ta czynność, zacieki i smugi na mytych oknach po kilkugodzinnej pracy – można się załamać.

Możecie jednak zlecić to nam – duże doświadczenie, profesjonalny sprzęt i bardzo dobrej jakości środki czyszczące – to gwarancja naszego sukcesu.

Firanki

Kiedy już okna umyte, czas przygotować ich oprawę. Nic nie doda im więcej blasku niż śnieżnobiałe firany i czyste, wyprasowane, zasłony. Przy tej czynności warto skorzystać z usług lokalnej pralni. My pomożemy ściągnąć brudne i zawiesić te odświeżone.

Kurz

Szczególnie teraz kiedy ogrzewamy domy i mieszkania kurzu jest bardzo dużo. Odkurzanie mebli i podłóg to podstawa, warto pamiętać również o dokładnym wyczyszczeniu dywanów, wykładzin a także wypoczynków, sof i foteli. Wielu z nas zmaga się z alergią na roztocza kurzu domowego – dokładne sprzątanie może bardzo pomóc. Po starciu i odkurzeniu warto dokładnie umyć podłogi, co zapewni nam jeszcze lepsze usunięcie kurzu.  Również to chętnie zrobimy za Ciebie.

Pamiętaj, nie musisz robić wszystkiego sama/sam. Ten rok był bardzo trudny, może pora odpocząć?

Chętnie Ci pomożemy, napisz, zadzwoń.

Oferujemy kompleksowe usługi porządkowe:

  • Sprzątanie mieszkań, domów, biur i innych obiektów
  • Sprzątanie po imprezach okolicznościowych
  • Mycie okien i żaluzji, rolet zewnętrznych
  • Sprzątanie klatek schodowych i korytarzy
  • Sprzątanie po remoncie
  • Pielęgnacja terenów zielonych
  • Sprzątanie domków letniskowych i altanek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *